Нова Каховка
C

» » Науковці у США заявили про успіх в розробці вакцини від коронавірусу

Науковці у США заявили про успіх в розробці вакцини від коронавірусу

Науковці у США заявили про успіх в розробці вакцини від коронавірусу

Американська клініко-біотехнологічна компанія Moderna, Inc. оголосила про успішну першу фазу випробувань препарату mRNA-1273 для виготовлення ефективної вакцини від коронавірусу.

 

Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

 

"Moderna, Inc. оголосила про позитивні проміжні клінічні дані експериментального препарату mRNA-1273 для виготовлення вакцини проти нового коронавірусу (SARS-CoV-2) під час першої фази досліджень під керівництвом Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США", - зазначається в повідомленні.

 

Як уточнили в компанії, дослідження проводилися в кількох групах людей різного віку, які отримували дози препарату по 25, 100 та 250 мікрограмів. При цьому була виявлена залежність рівня захисту імунітету від дози препарату.

 

У всіх пацієнтів, які першими почали брати участь у дослідженнях, на 43-ій день в організмі були виявлені антитіла до коронавірусу в такій самій кількості, як у людей, що одужали від COVID-19, або й більшій.

 

"Препарат mRNA-1273 здебільшого проявив себе як безпечний і такий, що добре переноситься", - зауважили в Moderna.

 

Єдиний побічний ефект був виявлений у однієї пацієнтки у вигляді почервоніння навколо місця ін'єкції, але він був швидкоплинним та не потребував додаткового медичного втручання.

 

Зараз у США проводиться комплексна робота для отримання ефективної вакцини від коронавірусу. Президент Дональд Трамп пообіцяв фінансову підтримку розробок з боку уряду США.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.