Нова Каховка
C

» » МОЗ затвердило єдиний протокол лікування Covid-19 в Україні

МОЗ затвердило єдиний протокол лікування Covid-19 в Україні

МОЗ затвердило єдиний протокол лікування Covid-19 в Україні

Міністерство охорони здоров'я затвердило єдиний державний протокол лікування для хворих на коронавірусну хворобу, повідомив глава відомства Максим Степанов у відеозверненні на сторінці МОЗ у Facebook.

 

"Ми затвердили єдиний державний протокол лікування для хворих на Covid-19. Ми зробили це за два дні, й вже зараз усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. На жаль, від цього вірусу немає щеплення або ліків. Ба більше, не застрахований ніхто, і захворіти може кожен. Але багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання в боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, заснований на досвіді цих країн", - зазначив він у четвер.

 

Степанов також наголосив, що для безпеки українців було посилено карантинні заходи, а для медиків, задіяних у лікуванні пацієнтів із Covid-19, впроваджено підвищення оплати праці.

 

"На жаль, за декілька тижнів нам не вдасться побудувати сучасну медичну систему, але ми не відкладаємо це в довгий ящик, ми паралельно працюємо над реформою", - додав міністр охорони здоров'я. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.