Нова Каховка
C

» » На Херсонщині навчатимуть аграрному бізнесу

На Херсонщині навчатимуть аграрному бізнесу

На Херсонщині навчатимуть аграрному бізнесу

Херсонщина стане першою областю в Україні, де реалізовуватимуть проєкт «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості». Його мета – навчити людей, які цікавляться фермерською справою, аспектам ведення аграрного бізнесу. Про «Бізнес-інкубатор» розповів керівник агропродовольчої ради України Іван Слободян, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

 

«Задля успішної реалізації поставлених цілей потрібні знання, кошти і люди. Для того, аби ці знання в сучасних умовах передавати, ми стали партнерами Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Це державна установа, яка підпорядковується Міністерству економіки та сільського розвитку. Проєкт «Бізнес-інкубатор у сільській місцевості» реалізовується коштом Європейського Союзу. В його рамках планується створення у кожному обласному центрі приміщення з обладнанням, де люди, що цікавляться фермерською справою, зможуть пройти навчання. Орієнтовно там будуть проходити навчання за 50 напрямами», - розповів керівник агропродовольчої ради України Іван Слободян.

 

Також, за словами Слободяна, саме навчання проходитиме у форматі відеозв’язку. Учасники проєкту проходитимуть тренінги, семінари та відеоуроки. В подальшому вони зможуть закріпити отримані знання на практиці.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.