Нова Каховка
C

» » В Херсонській області продовжують виявляти працівників-нелегалів

В Херсонській області продовжують виявляти працівників-нелегалів

В Херсонській області продовжують виявляти працівників-нелегалів

Інспекторами Головного управління Держпраці у Херсонській області постійно проводиться інформаційна робота щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

 

Незважаючи на заклики посадовців, роботодавці продовжують використовувати найману працю без оформлення трудових відносин.

 

Так, минулого тижня, головними державними інспекторами праці проведено ряд інспекційних відвідувань, під час яких встановлено порушення норм трудового законодавства у неформальному секторі зайнятості (економічна діяльність незареєстрованих підприємств, окремих осіб без реєстрації/декларування у державних органах).

 

У першому випадку фізичною особою, яка здійснює діяльність у сфері будівництва на території Генічеського району Херсонської, використовувалась праця 7 найманих працівників, які виконували роботу по перекриттю та ремонту даху, без належного оформлення трудових відносин.

 

А в другому — у фізичної особи, яка здійснює діяльність у сфері будівництва на території Новотроїцького району Херсонської області виявлено 4 працівника, які виконували ремонтно-будівельні роботи, без належного оформлення трудових відносин.

 

Крім того, фізичні особи — роботодавці не зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності, про що було повідомлено органи державної податкової служби Херсонської області.

 

Головне управління Держпраці у Херсонській області наголошує, що працівники, які працюють без офіційного оформлення трудових відносин з роботодавцем – соціально незахищені! До того ж неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.