Нова Каховка
C

» » Херсонщина підписала меморандум про співпрацю з ПРООН

Херсонщина підписала меморандум про співпрацю з ПРООН

Херсонщина підписала меморандум про співпрацю з ПРООН

Меморандум про взаєморозуміння щодо сталого розвитку підписали Програма розвитку ООН в Україні, Херсонська обласна державна адміністрація та Херсонська обласна рада. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

 

Документ передбачає співпрацю між сторонами-партнерами задля сталого розвитку Херсонської області за трьома напрямами – економічним, соціальним та екологічним – на регіональному та місцевому рівнях.

 

«Херсонщина має багато потреб і багато можливостей. Ми працюватимемо над досягненням тих цілей сталого розвитку, які Україна визначила для себе. Це і доступ до якісної медицини, покращення інфраструктури, розвиток ЦНАПів.  Докладемо зусиль, щоб наш регіон став лідером у досягненні цих цілей», - наголосив Юрій Гусєв.

 

Історія співпраці Програми розвитку ООН та Херсонської області розпочалася ще у 2008 році, коли було підписано перший меморандум про взаєморозуміння. 

Херсонщина підписала меморандум про співпрацю з ПРООН

Постійна представниця ПРООН Дафіна Герчева під час заходу повідомила: «За цей час ми втілили велику кількість успішних проєктів у сфері сталого розвитку, енергоефективності, подолання бідності та посилення демократичного врядування у регіоні».

 

На Херсонщині вже реалізовано проєкти ЄС/ПРООН, зокрема «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» та «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» (МРГ), що фінансувався Європейським Союзом та впроваджувався ПРООН в Україні протягом 2008 – 2017 років.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.