Нова Каховка
C

» » У Мінекономіки пояснили, навіщо українцям електронна трудова книжка

У Мінекономіки пояснили, навіщо українцям електронна трудова книжка

У Мінекономіки пояснили, навіщо українцям електронна трудова книжка

Новий Трудовий кодекс передбачатиме можливість працівниками мати електронну трудову книжку, яка зокрема повинна захистити від "маніпуляцій" роботодавця. 

 

Про це в ефірі Громадського заявила заступниця міністра економіки Юлія Свириденко.

 

"Електронні трудові книжки — це опція, це можливість спростити трудову бюрократію, це єдиний реєстр, де буде весь ваш досвід роботи вказаний, тому що у нас не всі роботодавці дуже, скажемо, дотримуються закону", — пояснила вона.

 

Заступниця міністра зазначила, що є роботодавці, які можуть "маніпулювати" працівниками — не віддавати трудову книжку, щоби не відпускати працівника з місця роботи.

 

"Так що отака проблема буде зніматися (завдяки електронній трудовій книжці — ред.). І це можливість синхронізувати роботу пенсійної служби та кадрових служб. Тобто у нас буде єдиний реєстр. Це опція", — резюмувала Свириденко.

 

Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявляв, що в Україні буде проведена реформа зайнятості. Зокрема, у новому законі будуть чітко прописані ознаки трудових відносин, бо на сьогодні працівники не захищені від зловживань через відсутність норм законодавства.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.