Нова Каховка
C

» » Кабмін хоче побороти "зарплатне рабство": українці зможуть отримувати гроші на карту будь-якого банку

Кабмін хоче побороти "зарплатне рабство": українці зможуть отримувати гроші на карту будь-якого банку

Кабмін хоче побороти "зарплатне рабство": українці зможуть отримувати гроші на карту будь-якого банку

Кабінет міністрів спільно з Національним банком почали проект зі скасування в Україні «зарплатних проектів», впровадження якого очікується вже наступного року.

 

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

«В Україні існує явище, яке дивує жителів розвинених країн, - «зарплатний проект». Це коли підприємство і банк домовляються про виплату зарплати, не питаючи думки співробітників. Їм просто вказують, на картку якого банку вони отримуватимуть гроші. Насправді, згідно із законом, співробітники мають право самостійно вибирати банк», - написав Дубілет.

 

За його словами, уряд має намір ввести систему, яка дасть змогу українцям вільно вибирати банки і не потребуватиме додаткових зусиль бухгалтерів підприємств.

 

«Працівник просто вказує бухгалтеру свій IBAN, а бухгалтер формує просту відомість для всіх співробітників, незалежно від банку. А далі вже банк, який обслуговує підприємство, автоматично розкидає гроші, куди потрібно», - додав Дубілет.

 

Він наголосив, що завдяки цьому українці отримають більше свободи і якісніший сервіс, а банківська індустрія краще розвиватиметься за рахунок підвищення конкуренції.

 

«Щоб проект почав працювати, банкам потрібно буде зробити невеликі доопрацювання в своїх системах. Також, можливо, потрібно буде запустити гарячу лінію, куди українці зможуть скаржитись, якщо їм відмовлятимуть у виборі банку», - зазначив Дубілет.

 

У свою чергу, міністр фінансів Оксана Маркарова в соцмережі Facebook зазначила, що проект виходить «на фінішну пряму». «Конкуренція в результаті дає кращий рівень послуг для людей і нижчі тарифи», - написала вона.

Кабмін хоче побороти "зарплатне рабство": українці зможуть отримувати гроші на карту будь-якого банку

Українські банки в листопаді поточного року повністю завершили перехід на міжнародний стандарт номера банківського рахунку IBAN, який використовується в Європі.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.