Нова Каховка
C

» » Фото дніпровських крутосхилів на Херсонщині увійшло до топ-11 престижного конкурсу

Фото дніпровських крутосхилів на Херсонщині увійшло до топ-11 престижного конкурсу

Фото дніпровських крутосхилів на Херсонщині увійшло до топ-11 престижного конкурсу

Підбито підсумки цьогорічного конкурсу «Вікі любить Землю» Вікі любить Землю Україна/Wiki Loves Earth Ukraine. Завантажено майже 10 тисяч фото пам’яток природи, повідомляє НПП «Нижньодніпровський»

 

В новій номінації «Аерофотозйомка» найбільше балів зібрало фото ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Станіславський» із загальною площею 659 га, який створений у 2002 році. Цей заказник частково знаходиться на території національного природного парку «Нижньодніпровський».

 

Заказник розташований на південній околиці села Станіслав Білозерського району Херсонської області та прилеглій акваторії Дніпровського лиману. На світлині добре видно саме прибережні степові ділянки і крутосхили з відслоненнями лесових порід, а також прибережну акваторію Дніпровського лиману.

 

До списку топ-11 фото цього року увійшли світлини із Закарпаття, Криму, Івано-Франківської, Рівненської, Миколаївської, Тернопільської, Херсонської, Полтавської, Чернівецької областей та Києва.

Фото дніпровських крутосхилів на Херсонщині увійшло до топ-11 престижного конкурсу

Станіславський заказник, Херсонська область, Білозерський район, неподалік с. Станіслав

 

Ще одна світлина Станіславського заказника, на якій видно прибережні ділянки і крутосхили з відслоненнями лесових порід, а також прибережну акваторію Дніпровського лиману. Але ця світлина вражає не лише красою, але й лякає розораністю прибережних степових ділянок майже впритул до берега. І лише вузька смуга узбережжя зберігає залишки приморських степових ділянок, хоча згідно 88 статті Водного Кодексу України «уздовж морів та навколо морських заток і лиманів встановлюється прибережна захисна смуга шириною не менше двох кілометрів від урізу води».


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.