Нова Каховка
C

» » Новокаховська міськрада вирішила відстоювати рибоводний завод

Новокаховська міськрада вирішила відстоювати рибоводний завод

Новокаховська міськрада вирішила відстоювати рибоводний завод

На позачерговій сесії Новокаховської міської ради депутати розглянули звернення ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» щодо ситуації, яка склалася на підприємстві у зв’язку з виданням наказу Державним агентством рибного господарства України.

 

— І колектив нашого рибозаводу, і юридичний відділ міськради вважають, що своїм наказом Держрибагентство порушило права співробітників і всієї нашої громади. Виконання наказу може мати негативні наслідки для соціальної інфраструктури Нової Каховки та екології, — доповнив секретар міськради Олександр Лук’яненко.

 

Щоб захистити права новокаховської громади і права колективу заводу, депутати підтримали пропозицію «звернутися до суду про визнання незаконним наказу Державного агентства рибного господарства України від 09.10.2019 року №431 «Про припинення державної установи «Новокаховський рибоводний завод частикових риб».

Новокаховська міськрада вирішила відстоювати рибоводний завод

Міський голова Володимир Коваленко повідомив депутатам, що голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв з цією позицією Нової Каховки погодився і направив листа до відповідних державних структур з метою повернення підприємства до його статусу.

 

«Під час недавньої зустрічі у Києві з головою уряду як член правління Асоціації міст України я передав лист-звернення – щоб у керівництві держави розібралися в ситуації і відновили справедливість», – повідомив міський голова.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.