Нова Каховка
C

» » Україна перекрила не русло Дніпра, а канал на своїй території, на що має право - постпред президента в Криму

Україна перекрила не русло Дніпра, а канал на своїй території, на що має право - постпред президента в Криму

Україна перекрила не русло Дніпра, а канал на своїй території, на що має право - постпред президента в КримуПостійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич наголошує, що Україна перекрила не русло річки Дніпро, а технологічну споруду, розташовану на її території, на що мала повне право.

 

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, коментуючи "чергове загострення уваги чиновників окупаційної влади РФ з приводу дніпровської води".


"Крим є територією України. Крим не є територією РФ. Тому РФ не може ставити у міждержавних відносинах питання, пов‘язані з Кримом. Питання, пов‘язані з Кримом, може ставити лише держава-суверен, тобто Україна. Річка Дніпро не тече по території Криму. Україна перекрила не русло річки Дніпро, а перекрила технологічну споруду (канал), яка знаходиться на території України. На це Україна має повне право", - наголосив він.

 

Крім того, Кориневич додав, що за всіма підрахунками, прісної води в Криму для потреб населення вистачає.

 

"В цілому, саме держава-окупант повинна відповідати за забезпечення окупованої території всіма необхідними ресурсами. Тож усі претензії держави-окупанта на дніпровську воду не мають будь-якого правового чи міжнародно-правового підґрунтя", - підкреслив представник президента.

 

Як повідомляв УНІАН, 12 серпня постійний представник анексованого Криму при президенті Росії Георгій Мурадов заявив, що російська влада півострова має намір звернутися до керівництва Росії з проханням ініціювати переговорний процес з Україною щодо пропуску на півострів вод річки Дніпро.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.