Нова Каховка
C

» » Каховська футбольна команда шукає гравців

Каховська футбольна команда шукає гравців

Каховська футбольна команда шукає гравцівФутбольний клуб "СК "Каховка" запрошує молодих гравців з амбіціями та спортивним характером, віком від 18 до 27 років спробувати свої сили у аматорському клубі. 

Нагадаємо, "СК "Каховка" приймає участь в Чемпіонаті і Кубку України серед аматорів, а також в Чемпіонаті і Кубку Херсонської області. 

Запрошують вільних агентів, а також гравців, в яких не склалися стосунки з клубами і вони прагнуть реалізувати себе та довести власну футбольну кваліфікацію.

Головний тренер та керівництво клубу ставить перед командою максимальні завдання, у будь-якому турнірі. Тому зараз починається робота по збору нового, боєздатного колективу, з прицілом на майбутній перехід клубу на професійний статус. 

Оглядини гравців будуть проходити на тренуваннях починаючи з 15 липня кожного дня, окрім вихідних на стадіоні "Олімпійський" у Каховці.

Інформацію надати і отримати можна за телефоном: 0997146169, Дмитро Вікторович. 


Резюме надсилайте на ел.адресу : o.kozemyakin@gmail.com.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.