Нова Каховка
C

» » На Херсонщині визначили переможців конкурсу проектів громадських організацій

На Херсонщині визначили переможців конкурсу проектів громадських організацій

На Херсонщині визначили переможців конкурсу проектів громадських організацій

У Херсонській обласній раді визначили переможців обласного конкурсу проектів громадських організацій.

 

Про це повідомляє сайт обласної ради.

 

«29 травня в Херсонській обласній раді відбувся захист проектів громадськими організаціями у рамках проведення обласного конкурсу проектів громадських організацій, спрямованих на соціальний розвиток суспільства та підтримку молоді Херсонської області», - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, бюджет конкурсу становить 255 тисяч гривень, було представлено 18 соціальних та творчих проектів.

 

За результатами захисту-презентації переможцями стали шість проектів. На першому місці ГО «Бізнес-асоціація «Ми – херсонці» з проектом «Громадський простір «Урбан Сад» – територія розвитку молоді». Його організатори передбачають створення ярмарку можливостей для молоді – навчання, робота, розвиток творчості та самоутвердження. На реалізацію цієї ідеї з обласного бюджету буде виділено 55 тисяч гривень.

 

Друге місце розділили між собою проекти двох громадських організацій: військово-патріотичного клубу «Каховка» та обласної організації підтримки дітей із синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти» – вони отримають по 50 тисяч гривень.

 

На третьому місці з фінансуванням у розмірі 40 тисяч гривень – проект благодійної організації «Фонд громади міста Олешки ім.Софії Фальц-Фейн» під назвою «Від юнацької творчості – до майстерності дорослих». У рамках проекту у с.Підлісне Олешківського району заплановано проведення змагань з повітряних видів спорту: повітряні змії, дрони, стрибки з парашутом тощо.

 

Проекти «Знання ціною у життя» та «Україна – кубок Суворовця», подані відповідно Херсонською обласною організацією товариства Червоного Хреста України та ГО «Спортивний клуб «Суворовець», профінансуються з обласного бюджету у розмірі по 30 тисяч гривень кожен.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.