Нова Каховка
C

» » На Херсонщині підприємці не поспішають офіційно оформлювати працівників

На Херсонщині підприємці не поспішають офіційно оформлювати працівників

На Херсонщині підприємці не поспішають офіційно оформлювати працівників

Головне управління Держпраці у Херсонській області активно веде роботу щодо виведення заробітної плати з тіньового сектору та забезпечення легалізації роботи найманих працівників. Відтак, посадовці постійно проводять інспекційні відвідування та беруть участь у превентивних заходах, повідомляє ХОДА.

 

Так, з початку року державними інспекторами з праці проведено 265 інспекційних відвідувань з питань трудового законодавства та встановлено 68 суб’єктів господарювання, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин.

 

Виявлено 264 працівника, які працювали без належного оформлення трудових відносин, а саме:

 

- 43 осіб виконували роботу на підставі цивільних договорів, які мають ознаки трудового договору;

 

- 193 осіб – без укладення трудового договору;

 

- 28 осіб - допущені до роботи без повідомлення ДФС.

 

З початку поточного року головні державні інспектори з праці взяли участь у проведенні 43 семінарів з питань трудового законодавства.

 

Нагадуємо, що для уникнення сплати штрафних санкцій у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленного працівника, роботодавець має укласти з працівником трудовий договір, повідомити про прийняття особи на роботу державну фіскальну службу, виплачувати працівнику офіційну заробітну плату в повному обсязі, сплачувати за нього єдиний соціальний внесок.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.