Нова Каховка
C

» » У Каховському районі завершилась перевірка Державною службою з надзвичайних ситуацій

У Каховському районі завершилась перевірка Державною службою з надзвичайних ситуацій

У Каховському районі завершилась перевірка Державною службою з надзвичайних ситуаційЗ 22 по 26 квітня у Каховському районі проведено планову комплексну перевірку Державною службою з надзвичайних ситуацій стану організації цивільного захисту у районі. 

Рятувальники перевірили районну державну адміністрацію, зокрема роботу управління економічного розвитку та цивільного захисту, організацію цивільного захисту відділом освіти. 

Особливу увагу приділено питанням проходження функціонального навчання директорами закладів освіти та і узагалі головами сільських рад та об’єднаних територіальних громад, старостами, фахівцями консультаційних пунктів цивільного захисту при органах місцевого самоврядування. Саме такі виїзні навчання були проведено у квітні викладачами Новокаховського відділення навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Також перевірені чотири обєднані громади району – Тавричанська, Зеленопідська, Любимівська та Роздольненська.
У Каховському районі завершилась перевірка Державною службою з надзвичайних ситуацій
При проведенні навчання з спеціалізованими службами Каховської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту 24 квітня поступила ввідна. За ввідною відбулась надзвичайна подія у багатоповерховому будинку міста Каховка на вулиці Мелітопольська: стався витік газу з вибухом та подальшим горінням. В результаті умовного вибуху постраждала умовно одна людина.
У Каховському районі завершилась перевірка Державною службою з надзвичайних ситуацій
На місце події вирушили протипожежна служба, аварійна газова служба та медична служба. Всі хто були задіяні відпрацювали на високому рівні: потерпілого евакуювали та передали медикам, паралельно з цим ліквідовано витік газу. Після цього провели гасіння та остаточно ліквідували надзвичайну подію.

За підсумком перевірки стан готовності до виконання завдань з цивільного захисту в районі задовільний, але потребує доопрацюваня деяких другорядних питань: контроль за проходженням відповідного навчання фахівців та керівного складу з питань цивільного захисту.

У Каховському районі завершилась перевірка Державною службою з надзвичайних ситуацій


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.