Нова Каховка
C

» » Лікарі Таврійська впроваджують цифрові технології

Лікарі Таврійська впроваджують цифрові технології

Лікарі Таврійська впроваджують цифрові технології

Лікарі амбулаторії № 3 загальної практики сімейної медицини (м. Таврійськ) почали виписувати рецепти в електронному вигляді. Про це розповів головний лікар амбулаторії Микола Гуменюк на щотижневій апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі 22 квітня.

 

За словами головного лікаря, нововведення впроваджується важко. Зважаючи, що основний контингент відвідувачів амбулаторії – це літні люди, їм складно опанувати, як користуватись електронними рецептами.

 

До того ж багато хто з пацієнтів користується "кнопковими" мобільними телефонами, і аптекарі не можуть відшукати SMS-повідомлення з промокодом. Тому аптеки просять лікарів виписувати ліки в паперовому вигляді.

 

Інша проблема, говорить Микола Гуменюк, з електронними лікарняними листами. Щоб відкрити лікарняний в електронному вигляді, необхідно мати електронну адресу хворої людини. Але проблема в тому, що в когось зовсім не має електронної скриньки, інші не бажають розголошувати її адресу, тим більше підприємства, де працює хворий.

 

На думку головного лікаря, повинен бути перехідний період, коли б одночасно ходили і паперові документи, і в електронні, щоб населення звикло до медичних реформ. Наприклад, в Польщі вони впроваджувались протягом трьох років, а не форсувалися, як у нас.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.