Нова Каховка
C

» » У Роздольненській громаді відбулось чергова сесія сільради

У Роздольненській громаді відбулось чергова сесія сільради

У Роздольненській громаді відбулось чергова сесія сільрадиНа сесії 11 квітня розглянули 27 питань та важливі для громади рішення.

Серед ключових питань – медицина. Прийнято рішення про виділення додаткових коштів у розмірі 60 тисяч гривень на утримання закладів охорони здоров‘я первинної ланки на території ОТГ

За результатами конкурсу Чорноморівське СКП визначено  виконавцем послуг з вивезення твердих побутових відходів на території населених пунктів Роздольненської сільської ради строком на один рік. Також затверджено Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Роздольненської сільської ради на 2019 - 2020 роки.
У Роздольненській громаді відбулось чергова сесія сільради
Молода громада розвивається і постійно шукає нову інформацію та можливості розвитку. Саме тому було прийнято рішення про вступ громади до Асоціацію органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

Крім цього, на сесії розглянули соціальні питання. Так, затеверджено програму «Відпочинок та оздоровлення дітей Роздольненської сільської ради» на 2019-2020 роки. На її реалізацію виділено майже 300 тисяч гривень.

Навіть більше, прийняли і програму «Протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству на території Роздольненської сільської ради» на 2019-2020 роки. В рамках програми заплановано проведення круглих столів та інших інформаційних заходів.

Призначено спеціаліста з питань забезпечення прав дітей Роздольненської сільської ради Марину Гардт уповноваженою особою, яка має право на території Роздольненської сільської ради Каховського району Херсонської області (с. Вільна Україна, с. Роздольне, с. Чорноморівка) вчиняти нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат» та посвідчувати довіреності, які прирівнюються до нотаріально посвідчених, згідно статті 40 Закону України «Про нотаріат».

 

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.