Нова Каховка
C

» » Біосферний заповідник «Асканія-Нова» готується до 100-річного ювілею

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» готується до 100-річного ювілею

Біосферний заповідник «Асканія-Нова» готується до 100-річного ювілею

Один із заповідників Херсонщини готується до відзначення важливо дати – 100-річчя з моменту надання статусу державного заповідника.

 

Так, 1 квітня дирекція «Асканія-Нова» збереться на території заповідника, аби розповісти про пророблену роботу та плани на майбутнє. Варто зазначити, що «Асканія-Нова» - один з найбільших біосферних заповідників, розташованих на території Херсонської області. У складі заповідника дендрологічний парк загальнодержавного значення, зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України. Площа ядра заповідника складає 11 тисяч 54 га.

 

Станом на 1 січня 2019 року, в колекції зоологічного парку понад 4 тисяч тварин 122 видів. На території дендрологічного парку зростають 1114 видів і форм деревних і кущових рослин, а також понад 700 трав’янистих рослин.

 

«Колекції оцінював Національний університет біоресурсів і природокористування України, і науковці прийшли до висновку, що дійсно у нас на сьогодні понад 500 видів рослин, які по всьому південному регіону ніде більше не зустрічаються»,- доповів директор заповідника Віктор Гавриленко.

 

Наразі гостям Асканії-Нова пропонують 5 екскурсійних маршрутів. Також у день святкування офіційно відкриють «Екскурсійний сезон-2019», який триватиме до 10 листопада.

 

джерело


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

комментарів

Інформаційне повідомлення

Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 5 днів з моменту публікації.